eShop s Tecdoc - napojení na dodavatele autodílů

TecDoc

Provozujete e-shop s autodíly nebo chcete začít autodíly prostřednictvím e-shopu prodávat?

Podpoříme váš záměr. Dodáme vám eshop s napojením na TecDoc.
Jako jeden z prvních výrobců a dodavatelů redakčních systémů a řešení pro provoz a správu e-shopů, jsme dodali online propojení našeho eshop systému Reflex Shop na mezinárodní databázi autodílů TecDoc od německé společnosti TecDoc Informations System GmbH.

Propojení eshopu a systému TecDoc umožňuje na eshopu v každém okamžiku zobrazovat vašim zákazníkům aktuální přesnou informaci o náhradních dílech, kterou do systému TecDoc poskytuje výrobce konkrétního dílu.

Jak propojení eshopu s TecDoc na dodavatele funguje?

Naše eshop řešení naplníme informacemi o autodílech z TecDocu. Buď jednorázově nebo prostřednictvím online propojení přímo do datového klastru TecDoc.
To ale k prodeji autodílů nestačí. Dále napárujeme katalogová data TecDoc na aktuální stavy skladů a dostupností včetně ceny. K tomu slouží importy od dodavatelů, distributorů náhradních dílů jako jsou např. Auto Kelly, StahlGruber, Autobenex, Autopartner, Motorol, J+M, TorriaCars a další..
Náš eshop propojí tyto informace a vaši zákazníci tak budou vybírat z aktuální databáze autodílů (TecDoc) a zároveň uvidí správnou cenu dle jejich prodejní skupiny, dobu dodání a další informace potřebné pro nákup.

Jedním z projektů, na kterém jsme realizovali toto propojení je např. www.profidily.cz. Náš systém Reflex Shop zpracovává na těchto e-shopech přes 3 000 000 autodílů.

Pro detailnější informace nám bez váhání rovnou zavolejte na +420 603 201 845.

Máte zájem o napojení e-shopu s TecDoc
na importy dodavatelů autodílů? Kontaktujte nás!

Získejte nezávazně více informací o možnosti propojení e-shopu na sklady vašich dodavatelů?
Kontaktujte nás! Zavolejte nám na 733 644 146, 608 127 753, pište nám na poptavka@estudio.cz nebo pro komunikaci s námi využijte rovnou kontaktní formulář.
Budeme vás kontaktovat nejpozději následující pracovní den.

Položky označené * jsou povinné.